Proplusco

„Martin fotil gala večer pri príležitosti 20. výročia založenia spoločnosti. Skvelý prístup, výborná komunikácia, rýchle dodanie fotografií. Ďakujeme pekne. Môžeme len odporučiť. Kolektív PROPLUSCO. „

www.proplusco.sk

Ján Kočiš - majster sveta v cyklotriale

Počas mojej cyklistickej kariéry som spolupracoval s množstvom fotografov a nie vždy som bol spokojný. Na dobrú fotku nestačí len dobrá technika, ale aj talent a zanietenosť. Myslím si, že Maťo má všetko, dokonca je s ním aj sranda ? Dakujem za príležitosť a dúfam, že ešte niečo spoločne nacvakáme

www.jankocis.com

Ľudovít P.

Super, super, super !!! Rodinné fotky sú na jednotku, na veľmi profesionálnej úrovni, celé fotenie prebehlo bez problémov a prístup k deťom perfektný. S fotkami sme spokojní a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu ?

Dominika H. (nadácia Pontis)

Martinove fotky sa mi velmi pacili. Fotografie boli zive, teda zachytili atmosferu a celkovy dojem z podujatia. Nie som profi fotograf, ale mna ako laika okuzlili. A o tom to je ?

www.nadaciapontis.sk

Lukáš

Profesionálnejší prístup som dlho nevidel...nafotené rýchlo a spracované ešte rýchlejšie....dostať hotové fotky do menej ako 12 hodín som ešte nezažil ? radosť spolupracovať

Alfa Romeo - Slovensko

nazdar. foto su perfekt!

Lenka & Emil

Velmi pekne fotky,Spokojni sme, super su hotovi smeee dakujemeee ?

MK Reality

Martin ďakujeme za ukážkovú spoluprácu, krásne fotky a zdieľanie ? Týmto naša spolupráca nekončí, tešíme sa na ďalšie fotky a tipy ?

www.mkreality.sk

Michaela & Alex

fotky su krasne, som velmi spokojna s tvojou pracou, aj Alex to povedal.co sa tyka komunikacie nemali sme problem sa spolu spojit,stale sme sa na vsetkom dohodli, mas profesionalny pristup ... chvalim ?

Martina & Pavel

Martin je top fotograf vyšli nám krásne fotky sme veľmi spokojný :) úplne super pohodové fotenie sranda ? :) si super :)